Відбудеться конференція щодо медичних аспектів супроводу дітей із синдромом Дауна

Вперше в Україні відбудеться науково-практична конференція, присвячена медичним аспектам супроводу дітей із синдромом Дауна

12 березня (четвер) 2015 року в Києві пройде науково-практична конференція на тему «Синдром Дауна: діагностика, медичний супровід та реабілітація в Україні».

В конференції візьмуть удел 150 провідних фахівців з педіатрії, сімейної медицини, неонатології, генетики з усіх регіонів України, також очікується удел Міністра охорони здоров’я України, Олександра Квіташвілі.

Місце проведення: НМАПО імені П.Л. Шупика (зал засідань).

Відкриття конференції о 10:00, прес-брифінг – о 9:30 (очікується удел Міністра охорони здоров’я України, Олександра Квіташвілі)

Головною метою конференції є довести до лікарів сучасну інформацію про підходи до діагностики синдрому Дауна та медичного супроводу дитини з синдромом Дауна, а також підвищити якість медичного обслуговування дітей із синдромом Дауна, змінити відношення лікарів до соціальних можливостей людей із синдромом Дауна та зменшити ризик соціального сирітства.

Основні теми, що підніматимуться на конференції: «Удосконалення післядипломної освіти лікарів України щодо синдрому Дауна», «Результати анкетування батьків щодо повідомлення їм діагнозу «Синдром Дауна» та надання подальших рекомендацій від лікарів», «Завдання лікаря загальної практики – сімейної медицини у медичному супроводі дитини з синдромом Дауна в перші роки життя», «Вроджені вади серця у дітей з синдромом Дауна», «Корпоративна соціальна відповідальність – робити більше кожного дня», «Неврологічні проблеми у дітей з синдромом Дауна перших років життя», «Досвід медичного супроводу дитини з синдромом Дауна у Швейцарії та Великобританії» та ін.

Першу в Україні медичну конференцію усі бажаючі зможуть також переглянути в режимі online на веб-сайті МОЗ України.

Конференція пройде в рамках реалізації міжнародного проекту «Покращення якості комплексної медико-психологічної допомоги сім’ям та дітям з синдромом Дауна з народження до 1 року» Всеукраїнської благодійної організації «Даун Синдром» та Швейцарської агенції розвитку та співробітництва «ШАРС» , при підтримці МОЗ України та НМАПО імені П.Л. Шупика.

Медицина, Красивость и Здоровье : Медицинский портал Likar.INFO

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости медицины ! © 2014