Відбудеться церемонія нагородження переможців конкурсу малюнка серед дітей з цукровим діабетом

Дорогі друзі!

Напередодні Всесвітнього дня захисту дітей запрошуємо вас поринути у барвистий світ дитячої творчості та відвідати урочисту церемонію нагородження переможців Шостого Всеукраїнського конкурсу малюнка серед дітей з цукровим діабетом!

Під час заходу відбудеться офіційне підписанняМеморандуму про взаєморозуміння між Міністерством охорони здоров’я та Санофі в Україні. До участі в заході також запрошені Ален Ремі, Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні, та ЖильЛерно, Старший віце-президент з корпоративної соціальної відповідальності Санофі. Документ підпишуть Міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі та Генеральний директор Санофі в Україні Жан-Поль Шоер. Мета Меморандуму –об’єднання зусиль зарадирозширення доступу українських пацієнтів до високоякісних медичних послуг та лікарських засобів.

Дата: 29 травня 2015 року (п’ятниця) об 11.45
Місце: парк ім.Тараса Шевченка (вхід з бульвару Шевченка).

За допомогою малюнку маленькі художники пускають нас, дорослих, у свій неймовірний світ мрій та фантазій. Діти, які мають цукровий діабет, особливо добре розуміють, яку важливу роль для здійснення мрій відіграє здоров’я, адже вони вжеприйняли виклик, що поставила перед ними хвороба, демонструючи свій оптимізм та віру у власні сили.

Цього року герої дитячих малюнків, що надійшли на Конкурс протягом 2010-2014 років,оживають у мультфільмі «Історія про мрію. Від дітей з діабетом до світу дорослих», звертаючись із важливим повідомленням, – «Дбайте вчасно про своє здоров’я, щоб ваші мрії збувалися».Мультфільм створений за участі відомого українського мультиплікатора Степана Коваля.

В церемонії нагородження візьмуть удел:

  • Наталія Зелінська, головний дитячий ендокринолог МОЗ України і президент Асоціації дитячих ендокринологів України
  • Павло Шилько, генеральний директор музичної премії «YUNA»

Долучайтеся до події!Підтримаймо разом маленьких художників, які дарують нам свою яскраву творчість!

Стежте за новинами Конкурсу в соціальній мережі Facebook:www.facebook.com/DopomozhemoRazom

Для акредитації звертайтеся, будь ласка, за тел. 495-29-60 до Ірини Чуйко (ichuiko@prp.com.ua) або Світлани Суховерської (sukhoverska@prp.com.ua).

Медицина, Красивость и Здоровье : Медицинский портал Likar.INFO

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости медицины ! © 2014