Швидке тестування на ВІЛ, гепатити й сифіліс — це зручно, надійно, доступно

В Україні понад 1 мільйон людей мають ВІЛ-інфекцію, гепатити й сифіліс, і про це не знають. За останні 8 років Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні провів понад 1,5 млн. тестів на ВІЛ-інфекцію, гепатити й сифіліс, кожний 15-й з яких виявився позитивним. Значна кількість людей в Україні не лікуються і несвідомо заражають інших.

Основною причиною недообстеження є недостатнє усвідомлення ризику інфікування та низька доступність діагностики. Прагнучи змінити ситуацію, Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні спільно з Українсько — Німецькою Клінікою започаткували проект «Здорова країна» із проведення тестування для населення України з використанням високоточних швидких тестів для забору крові з пальця, що дають итог за 15 хвилин. Цей проект спрямований на підвищення обізнаності населення про високі ризики та шляхи запобігання ВІЛ-інфекції та гепатитів в Україні, збільшення кількості людей, які пройдуть діагностику, та виявлення захворювань і направлення на лікування.

Запрошуємо бажаючих миновать тестування за попереднім записом у Києві. Телефон для запису: (044) 503-93-93

Адреса проведення тестування: Українсько — Німецька Клініка, м. Київ, вул. Червоноармійська, 67/7A (вхід з вул. Димитрова), 3 хвилини від метрополитен «Олімпійська».

Графік роботи: ПН-ПТ: 10:00 – 20:00

Медицина, Красивость и Здоровье : Медицинский портал Likar.INFO

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости медицины ! © 2014