Компанія «Сандоз» пропонує нову лікарську форму муколітичного препарату AЦЦ®

Компанія «Сандоз» виходить на ринок в Україні із готовою до використання лікарською формою муколітичного препарату AЦЦ®

• Компанія «Сандоз» виводить на український ринок нову готову до використання лікарську форму AЦЦ®

• Препарат AЦЦ®, розчин оральний, застосовують дітям віком від 2-х років

• Нова конфигурация має вишневий смак та йде в комплекті із зручним дозатором

м.Київ, 11 листопада 2014 року – компанія «Сандоз», генеричний фармацевтичний підрозділ компанії «Новартіс», сьогодні оголошує про запуск в Україні нової готової до використання лікарської форми муколітичного препарту AЦЦ®.

AЦЦ® розчин оральний (активна речовина ацетилцистеїн), застосовується для лікування гострих та хронічних захворювань бронхолегеневої системи, при яких необхідне зменшення в’язкості мокротиння, покращення його відходження та відхаркування

Препарат розрахований для прийому дорослими та дітьми з 2-х років. Мірний ковпачок та/або аплікатор (шприц) сприяють зручному та точному дозуванню при прийомі лікарського засобу

«Ми раді повідомити про вихід на ринок нової готової до використання лікарської форми АЦЦ® в Україні, що застосовується як муколітичний засіб при захворюваннях бронхолегеневої системи. АЦЦ® є лідером ринку в своїй категорії лікарських засобів1 та переможцем конкурсу торгових марок «Фаворит успіху» 2013 року в номінації «Препарат від кашлю», — зазначив Роберт Трновшек, керівник компанії «Сандоз» в Україні. «Запуск АЦЦ® , розчин оральний, є частиною стратегії компанії «Сандоз» в Україні щодо забезпечення широкого портфелю високоякісних препаратів українським пацієнтам».

Нова готова до використання лікарська конфигурация наявна у вигляді розчину, має вишневий смак (у складі препарату міститься ароматизатор вишневий), що буде до вподоби дітям, але при цьому не містить цукру.

Медицина, Красивость и Здоровье : Медицинский портал Likar.INFO

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости медицины ! © 2014