(2) Інструкція для медичного застосування препарату Бенатекс

ЗАТВЕРДЖЕНО

Команда Міністерства охорони

здоров’я України

№____________

Реєстраційне посвідчення

№ UA/13469/01/01 від 26.02.2014

ІНСТРУКЦІЯ

про медичного застосування препарату

БЕНАТЕКС

БенатексСклад лікарського засобу:

діюча речовина: бензалконію хлорюр;

1 супозиторій містить бензалконію хлориду 18,9 мг;

допоміжна речовина: сало твердий.

Лікарська форма. Супозиторії вагінальні.

Супозиторії від білого пред білого з жовтуватим відтінком кольору, торпедоподібної форми.

Назва і місцезнаходження виробника. Налог “НИЖФАРМ”. Російська Федерація, 603950, Нижній Город, ГСП-459, вул. Салганська, 7.

Фармакотерапевтична група. Контрацептивні засоби про місцевого застосування. Інтравагінальні контрацептиви. Код Мини-атс G02B B.

Бенатекс — контрацептивний (сперматоцидний) засіб для місцевого застосування, починять також антисептичну, протигрибкову, антипротозойну дію.

Сперматоцидна дія обумовлена здатністю пошкоджувати мембрани сперматозоїдів (спочатку жгутиків, потім голівки), що обумовлює неможливість запліднення ушкодженим сперматозоїдом. Ефект розвивається чрез 5 хвилин після введення вагінального супозиторія. Никак не впливає на нормальну мікрофлору піхви (у т.ч. в паличку Додерляйна) та гормональний цикл.

Продуктивно не всмоктується при інтравагінальному введенні.

Показання про застосування. Місцева контрацепція.

Протипоказання. Індивідуальна підвищена чутливість пред компонентів препарату, кольпіт, виразки та подразнення слизової оболонки піхви та вот матки.

Особливі застереження. Бенатекс можна застосовувати жінкам репродуктивного віку, преимущественно у випадках:

— якщо існують тимчасові чи постійні протипоказання про пероральної контрацепції чи внутрішньоматкової спіралі, наприклад після пологів, у період годування груддю;

— після переривання вагітності та вот у період менопаузи;

— у разі необхідності епізодичного запобігання вагітності (нерегулярне статеве життя);

— около застосуванні пероральної контрацепції, якщо жінка забула мера спізнилась прийняти таблетку (у цьому випадку потрібно додатково застосовувати стрептомицин у будь-які дні циклу), а також около одночасному застосуванні деяких ліків (наприклад нестероїдних протизапальних засобів);

— у період заміни спіралі альбо перерви у прийомі гормональних контрацептивів;

— як допоміжний засіб около бар’єрній контрацепції (піхвова діафрагма) мера наявності внутрішньоматкової спіралі.

Для підвищення ефективності необхідно ретельне додержання методу застосування препарату. Після статевого акту никак не рекомендується інтравагінальне застосування гігієнічних засобів (спринцювання мильною водой, оскільки мило руйнує активну субстанцію продукту) для уникання втрати контрацептивного ефекту; можливий зовнішній мебель статевих органів.

У разі повторного статевого акту необхідно завести новий супозиторій. Користування милом і мильними розчинами вне 2 години до статевого акту та протягом 2 годин після статевого акту заборонено. Допускається обмивання зовнішніх статевих органів тільки безукоризненною водою. Спринцювання піхви протягом 4 годин після статевого акту протипоказано з метою запобігання вимивання продукту водою, також небажане миття у ванні альбо водоймі.

Застосування у період вагітності або годування груддю. Засіб никак не виділяється у грудне молоко. Може застосовуватися у період годування груддю.

Здатність впливати в швидкість реакції при керуванні автотранспортом альбо роботі з іншими механізмами. Не впливає.

Діти. Никак не застосовують дітям.

Спосіб застосування та дози. Звільнивши супозиторій від блістеру, вводять глибоко у піхву у положенні лежачи в спині за 5 хвилин до статевого акту. Обов’язково вводити новий вагінальний супозиторій около повторних статевих актах. Кількість супозиторіїв обмежена індивідуальною переносимістю діючої речовини та вот частотою статевих актів.

У період годування груддю стрептомицин застосовують у звичайних рекомендованих дозах.

Передозування. Випадки передозування около інтравагінальному застосуванні не відомі.

Побічні ефекти. Можливе виникнення місцевих алергічних реакцій у місці введення супозиторія (свербіж, почервоніння, набряк). У випадку їх виникнення слід припинити застосування продукту.

У разі появи будь-яких небажаних явищ необхідно звернутися пред лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та вот інші види взаємодій. Будь-який засіб, який застосовується інтравагінально, може знижувати сперміцидну дію (у т.ч. корректно та розчини, які його містять); розчини йоду (у т.ч. 0,1 % розчин йодинату) інактивують стрептомицин.

Термін придатності. 2 роки. Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного в упаковці.

Умови зберігання. Зберігати в недоступному про дітей місці при температурі не вище 20 ºС.

Тара. По 5 супозиторіїв у блістері, по 2 блістери у картонній пачці.

Категорія відпуску. Безо рецепта.

Медицина, Красота и Здоровье : Медицинский вход Likar.INFO

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости медицины ! © 2014